0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-47 %
Фабрика намамат SK103 104 Зуи Мамка Главата Тежина 1Pcs 10g/14g Риболов намамат 2 Боја Лажица Вештачки Мамки за Риболов Tackles

Фабрика намамат SK103 104 Зуи Мамка Главата Тежина 1Pcs 10g/14g Риболов намамат 2 Боја Лажица Вештачки Мамки за Риболов Tackles

DEN 252.00
DEN 475.20
Това е достапна

Количина на стоки


Ако ви се допаѓа други Lenght или стил риболов Мами,ве молиме
Посетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам
Детали За Производот :
Бренд : Sea Knight
Намамат Модел : SK103 SK104
Мамка Тип : Фабрика Риболов Намамат
Намамат Главата Weaght(SK103) : 10g
Намамат Главата Weaght(SK104) : 14g
Намамат Тежина(SK103) : 16g / 0.56 оз
Намамат Тежина(SK104) : 21g/0.74 оз
Пловни : Тоне
Куки : со Куките
Очи : 3 D Риба очи
Прстени : Bicyclic
4 Бои : L01/L02/L03/L04
Пакување :
Објектот Тежина : 26.8 g
Пакет Тежина : 43.8 g
Пакет Вклучувајќи : 1pc* Зуи Мамки за Риболов Намамат

Основните својства

Бренд Име:
SeaKnight
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
SK103
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Модел:
SK103 SK104
Тежина:
10g/14g
Куките:
Ж-Квалитет На Жлебот Кука
Количина:
1 Парчиња / Многу Зуи Мамка
Бои:
L01,L02,L03,L04

Додатоци на производот