0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-16 %
Риболов Ракавици 2 Прста Отворено Мажите Дише Анти Лизга Еластична Заштитник Од Сонце

Риболов Ракавици 2 Прста Отворено Мажите Дише Анти Лизга Еластична Заштитник Од Сонце

DEN 105.00
DEN 124.80
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Специјално дизајнирани за риболов! Против пролизгување и wearproof. 2 прст ќе биде совршено се вклопуваат за риболов и практично да се справи. Една големина одговара на сите. Погоден за мажи и зима или лето. Тоа е една прекрасна алатка за риболов! Нема да се валкани рацете! 1 пар на ракавици само,други додатоци демо на сликата не се вклучени! Спецификација : Материјал : Полиестер Тип : 2 Прста Боја : Сина,Црна,Црвена Димензии : Како слики прикажани Должина : 18cm/7.09" Тежина : 16g Количина : 1 Пар Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Пар x Риболов Ракавици (без мало пакет) Испорака : 1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена (освен викендите и државните празници) откако вашата уплата е завршен. 2.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во клиенти расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски feesduties и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : 1.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. 2.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. 3. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Повратни информации : 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основните својства

Функција:
Анти-намалување на
Тип:
Половина Прст
Број На Модел На:
GUGUJI222
Пол:
Мажи
Бренд Име:
OOTDTY

Додатоци на производот