0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Tsurinoya 2 Совети Baitcasting Риболов Прачка 2Section 2.1/2.4 m m/ML Јаглерод Намамат Род Јаглерод Прачки Pesca Стап за Риболов Справи

Tsurinoya 2 Совети Baitcasting Риболов Прачка 2Section 2.1/2.4 m m/ML Јаглерод Намамат Род Јаглерод Прачки Pesca Стап за Риболов Справи

DEN 1915.00
DEN 3755.52
Това е достапна

Количина на стоки

Tsurinoya 2 Совети Baitcasting Риболов Прачка 2 Section 2.1/2.4 m m/ML Јаглерод Намамат Род Јаглерод Прачки Pesca Стап за Риболов Справи Карактеристики :
1. Бренд : Trulinoya(Tsurinoya)
2. Тип : Baitcasting Риболов Прачка
3. Должина : 2.1 m, 2.4 m
4. Моќност : M/ML
5. Материјал : 98% Јаглерод
6. 30 тон графит изградба празно за лесни чувствителност
7. 3А Висока густина ЕВА рачка за удобен зафат
8. ПСО водичи се зголеми чувствителноста и да се намали триењето
9. Нерѓосувачки Ролна Седиште и Brigght Боја
10. Две совети за да се задоволат различните потреби
11.Удобно се Чувствуваат На ЕВА се Справи со пакетот вклучува : 2 x Риболов Прачка Совети(M и ML) 1 x Fshing Род се Справи со

Основните својства

Должина:
2.1 m, 2.4 m
категорија:
Намамат Род
Број На Модел На:
TongyueC702/802-М/ML
Бренд Име:
TSURINOYA
Тврдост:
Тешко
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Топ Дијаметар:
1.8 mm
Материјал:
јаглерод
Должина:
2.1m/2.4m
моќност:
ML / M
Дел:
2Sections
Затворена должина:
109cm/124cm
Материјал:
SK-24T Јаглерод Влакна
се справи со:
ЕВА рачка
Пакетот Вклучува:
2 Совети +1 Се Справи Со (Вкупно 3 Делови)
Додатоци:
Псо Водичи И Нерѓосувачки Ролна Седиште
категорија:
702/802-М/ML
Тип:
Baitcasting Риболов Прачка

Додатоци на производот