0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Trulinoya 2.47 м 2Sections Врти Риболов Прачка М Јапонија Јаглерод Намамат Род FUJI Додатоци Pesca Пол Olta Бас Pesca се Справи со Стап

Trulinoya 2.47 м 2Sections Врти Риболов Прачка М Јапонија Јаглерод Намамат Род FUJI Додатоци Pesca Пол Olta Бас Pesca се Справи со Стап

DEN 5458.00
DEN 10702.08
Това е достапна

Количина на стоки

Trulinoya 2.47 м 2 Sections Врти Риболов Прачка М Јапонија Јаглерод Намамат Род FUJI Додатоци Pesca Пол Olta Бас Pesca Стап Справи Карактеристики :
1. Тип : Врти Риболов Прачка
2. Должина Продолжување : 2.47 m
Затворена должина : 126cm
3. Боја : Црна како слика шоу
4. Тежина : 130g
4. Делови : 2
5. Моќност : М
6. Акција : Брзо
7. Се справи со : Плута се справи со увезени
8. Материјал : Јапонија Kotyo Карбонски влакна
9. Водич Прстен : FUJI К серија водич прстен
ФИЏИ MNAT 5.5-1.8 врвот прстен
10.Ролна Седиште : FUJI ролна седиште
Пакетот вклучува : 1 x Намамат Риболов Прачка 1 x Род Заштита Торба

Основните својства

Топ Дијаметар:
2mm
Број На Модел На:
812-MS
Бренд Име:
TSURINOYA
Тврдост:
Тешко
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Материјал:
јаглерод
категорија:
врти риболов прачка
Должина Продолжување:
2.47 m
Затворена lentgh:
126cm
моќност:
M
Дел:
2
намамат тежина:
7-25g
се справи со:
Корк Се Справи Со Увезени
Материјал:
Јапонија Јаглерод Влакна /FUJI Додатоци
Додатоци:
Псо Водичи И Нерѓосувачки Ролна Седиште
Род Тежина:
130g
линија тежат:
0.8-1.6(PE)

Додатоци на производот