0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Минијатурни Мини 3352 РК Брод Радио Далечински Управувач Жолта Дете Играчка

Минијатурни Мини 3352 РК Брод Радио Далечински Управувач Жолта Дете Играчка

DEN 568.80
Това е достапна

Количина на стоки


Овој минијатурен радио е совршен подарок за вашите малечки. Цврст материјал и исклучителна извршување, тоа е за и трајни доволно за вашите деца. Овој далечински управувач играчка може да се посветам на работа способноста на вашето дете. Тоа ќе ви донесе вашето дете многу изненадувања и забава, и ќе ви овозможи да се забавуваат сите на време. Овој минијатурен радио е совршен подарок за вашите малечки.
Цврст материјал и исклучителна извршување, тоа е за и трајни доволно за вашите деца.
Овој далечински управувач играчка може да се посветам на работа способноста на вашето дете.
Тоа ќе ви донесе вашето дете многу изненадувања и забава, и ќе ви овозможи да се забавуваат сите на време.
Брод Големина : прибл 14x5.5x4cm
Надворешноста Боја : жолта
Функција : напред, да се претвори
батеријата во далечинскиот управувач : 2 х АА батерија (не се вклучени)
пакет : 1 x rc брод
2 x Турбина
1x Далечинска Контрола
1x Упатство на англиски јазик
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.

Основните својства

Бренд Име:
Kacakid
Материјал:
Пластични
Тип:
Брод & Брод
Карактеристики:
Далечинска Контрола

Додатоци на производот