0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2018 нови пристигнување Новородено Бебе Момче Девојка Црна, Сива кратко sleeve Romper Jumpsuit обичните деца Тимови едно парче Облека 0-3Y

2018 нови пристигнување Новородено Бебе Момче Девојка Црна, Сива кратко sleeve Romper Jumpsuit обичните деца Тимови едно парче Облека 0-3Y

DEN 179.52
Това е достапна

Количина на стоки


Најновите Модата Бебе Момче Девојки Romper Облека!!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Romper
Големина на Разговор : Големина Romper Должина Биста*2 70 годишна Возраст 51 cm 27 см 3-9 Месеци 80 54 cm 29 см 9-18 Месеци 90 57 см 30 см 18-24 Месеци 100 60 cm 31 cm 2-3 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Основните својства

Дете НИ Големина:
9M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
ompers
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал Состав:
Памук мешавина
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers

Додатоци на производот