0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Бебе Девојка Rompers 2018 Нови Цветни Новороденче Romper Headband Деца Девојки Симпатична Облека Цвеќиња Долги ракави Младата Jumpsuit Облека

Бебе Девојка Rompers 2018 Нови Цветни Новороденче Romper Headband Деца Девојки Симпатична Облека Цвеќиња Долги ракави Младата Jumpsuit Облека

DEN 365.00
DEN 608.64
Това е достапна

Количина на стоки


[ ИМЕ на ПРОИЗВОД ] Бебе Девојка Rompers 2018 Нови Цветни Новороденче Romper Headband Деца Девојки Симпатична Облека Цвеќиња Долги ракави Младата Jumpsuit Облека
[БОЈА] Како Слика
[SIZE] 70-80-90-100 одговараат за 6 M-18 МИЛИОНИ години стариот бебе
[ТКАЕЊЕТО] Памук + Полиестер
Плочка физички мерења, 1-2 см грешка припаѓа на нормалата,на возраст само сугерираат , не е точно според различни Деца.Ви благодариме за вашето разбирање.
1 инч = 2.54 см
Децата НИ Големина
Одговараат за Висина
Должина На Врв
Биста*2
Ознака Големина
6 M
62-67 cm
52 см
27*2 см
70
9 M
67-72 cm
55cm
28*2 см
80
12 M
72-77 cm
57 см
29*2 см
90
18 МИЛИОНИ
77-83 cm
60 cm
30*2 см
100
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по расчисти исплата. Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог) 1. Русија/USA/Франција/Велика Британија/Украина/Австралија/Германија/Канада обично преку е-пакет 7-20 дена,друга земја нарачки преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL ако одберете бесплатен превозот, но за жал ние не поддржуваат бесплатен превозот во некои земјата, како што се Ангола Албанија и други земји, кои не поддржуваат Кина Пост Воздух Mail услуги. 2. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности. 3.ИЗВЕСТУВАЊЕ Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
1.Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Ние ги испратите стоки за вашиот Aliexpress Адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата Адреса за е токму вашиот Превозот Адреса. Ако сакате да го измени превозот адреса. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа. Бидејќи нашиот времето за испорака е 1-3 работен ден. Ви благодариме однапред за вашата соработка!
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми. 2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.

Основните својства

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Материјал Состав:
памук + полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SOSOCOER
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
JY2017122002

Додатоци на производот