0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
2018 Нови Деца Деца Девојки Фламинго Костим За Капење, Без Ракави Кејп Јака Пливање Romper Jumpsuit Костим За Капење Beachwear Облека

2018 Нови Деца Деца Девојки Фламинго Костим За Капење, Без Ракави Кејп Јака Пливање Romper Jumpsuit Костим За Капење Beachwear Облека

DEN 151.00
DEN 167.52
Това е достапна

Количина на стоки


Опис
Најновите Модата Бебе Девојки Бански
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Костим за капење
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Големина Должина Биста*2 70 годишна Возраст 38 cm 23 см 6-12 Месеци 80 40 cm 24 см 1-2 Години 90 42 см 25 см 2-3 Години
100 44 cm 26 cm 3-4 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Основните својства

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Деца костим за капење
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал Состав:
Памук мешавина
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers

Додатоци на производот