0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Една парчиња romper за бебе момчиња америка фудбал, рагби Бебе Облека дете кошули тело одговараат на

Една парчиња romper за бебе момчиња америка фудбал, рагби Бебе Облека дете кошули тело одговараат на

DEN 451.20
Това е достапна

Количина на стоки

Бренд : Прво Движења Големина : 6m,9m,12m,18 милиони,24m Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
u може да се избере дезени и големини кои u сакате во една многу.кога у место со цел,само кликнете на боја и големина opition ,и да ги додадете во ur количка да се одржи редот и направи плаќање директно.
СИТЕ DESINS СЕ ВО АКЦИИ, СЕКОГАШ ЗА ДА СЕ ПРОДАДЕ
Само Ако има еден дизајн или големината не се достапни,ние би сигурно порака u во полето за порака или нашиот e-mail адреса,така pls проверете ur цел или електронска пошта кога у имаат слободно време

Основните својства

Бебе Возраст:
4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
6m,9m,12m,18 милиони,24m
Бренд Име:
Hooyi

Додатоци на производот