0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Бренд нови Бебе девојки rompers Цвет Jumpsuits Новороденче one-парчиња облека shortalls комбинезони ТОПЛА ПРОДАЖБА

Бренд нови Бебе девојки rompers Цвет Jumpsuits Новороденче one-парчиња облека shortalls комбинезони ТОПЛА ПРОДАЖБА

DEN 451.20
Това е достапна

Количина на стоки

Бренд : Прво Движења Големина : 6m,9m,12m,18 милиони,24m Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
u може да се избере дезени и големини кои u сакате во една многу.кога у место со цел,само кликнете на боја и големина opition ,и да ги додадете во ur количка да се одржи редот и направи плаќање директно.
СИТЕ DESINS СЕ ВО АКЦИИ, СЕКОГАШ ЗА ДА СЕ ПРОДАДЕ
Само Ако има еден дизајн или големината не се достапни,ние би сигурно порака u во полето за порака или нашиот e-mail адреса,така pls проверете ur цел или електронска пошта кога у имаат слободно време

Основните својства

Бебе Возраст:
7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Шаблон Тип:
Животните
Пол:
Бебе Девојки
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
6m,9m,12m,18 милиони,24m
Бренд Име:
Hooyi

Додатоци на производот