0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Симпатична Бебе Дете Бебе Девојки Еднорог Едно Парче Рака Бикини Костими За Капење Костим За Капење Костим За Капење Backless Лето

Симпатична Бебе Дете Бебе Девојки Еднорог Едно Парче Рака Бикини Костими За Капење Костим За Капење Костим За Капење Backless Лето

DEN 179.00
DEN 223.20
Това е достапна

Количина на стоки

Опис
Симпатична Дете Бебе Девојки Еднорог Костими За Капење !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Полиестер
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Еднорог Бански
Големина на Табела : Големина Должина Биста*2 70 годишна Возраст 32 см 23 см 0-6 Месеци 80 33 cm 24 см 6-12 Месеци 90 34 см 25 см 12-18 Месеци 100 35 cm 26 cm 18-24 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :
Плаќање и Испорака
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Испорака Метод :
Предметите ќе биде испорачуван Брзо Пост , Тоа ќе потрае од 3-7 работни дена од пратката датум.
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Врати се прифати, во рок од 30 дена по купувачот примање на стварта. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 30 дена од денот на приемот за
размена на нова.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме allw 1-2 работни дена за нас да одговор.

Основните својства

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
бебе костим за капење
Материјал:
Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Појас
Шаблон Тип:
Животните
Материјал Состав:
Полиестер
Јака:
О Деколте
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers

Додатоци на производот