0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
10P Merino овча килим 210*230cm крзно тепих за домашна декорација теписи за дневна соба,овчо крзно кревет мат голема големина крзно перница

10P Merino овча килим 210*230cm крзно тепих за домашна декорација теписи за дневна соба,овчо крзно кревет мат голема големина крзно перница

DEN 42326.00
DEN 46512.00
Това е достапна

Количина на стоки


10 P Замервам Кожа, Крзно Килим
Боја : Природна овци бел ориз жолта ако нема посебна потреба, ние ќе ја испрати на боја случајно.
Материјал : природни овчо крзно
Тежина : 11.5 KG
Големина : 10 P 210cm*230cm
На купувачот
Ви благодариме за посетата на нашата онлајн продавница.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина. Исто така, ако не постои големина информации во производи? опис, pls контактирајте со нас, ние ќе го препорачуваме најдобрите големина за вас. Ви благодариме за вашето разбирање, ви благодариме!Ако сакате да купите серија на стоки, pls контактирајте со нас за да се добие цената на големо или ФОБ цена.
1. Таму ќе биде малку коса се пролева за нови крзно производи, кои главно се предизвикани од сечење и спојување во текот на обработката. Тоа не е голем квалитет проблем затоа што било природно крзно производи имаат овој феномен.
2. Поради некои осветлување проблем може да биде мало боја разлика за одредени производи. Крзно од различни серии може да предизвика и благо боја разлики
3. Нашите крзнени производи се рачно изработени главно толку мала разлика во мерења е неизбежна
4.Повеќето од нашите крзнени производи се 100% природно крзно, некои од нив имаат малку животно мирис, откако ќе се постават под вентилирани место една недела, мирисот ќе бидат избришани.
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост обично Под 1 KG испратите HK пост повеќе од 1 KG од UPS-от/DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Објектите се добро спакувани со opp вреќа и кутија,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како ?подарок? со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и така натаму.pls контактирајте со нас прво да се потврди вашиот претпочитаат начин.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Белешки
* Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдени.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори ПОБРЗО

Основните својства

Големина:
210X230CM
Употреба:
Кат,Кујна,Хотел,Врата Дома
Бренд Име:
AOZUN
Број На Модел На:
SG7003
Шаблон Тип:
Цврста
Возрасна Група:
Возрасни лица
is_customized:
Yes
Функција:
Против Пролизгување
Техника:
бесплатни намали
Материјал:
100% Merino овци замервам кожата
дизајн:
природната форма
боја:
природните бела, беж, кафе, каки, злато, црна врвот, сива, вино
Потекло:
Австралија
Големина:
230*230cm

Додатоци на производот