0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-18 %
WEIXINBUY Убави Девојки Лето Сандала Принцеза Стил Деца Симпатична Bowknot Анти-пропадна Шупливи Надвор Дише Бебе СТП Сандала

WEIXINBUY Убави Девојки Лето Сандала Принцеза Стил Деца Симпатична Bowknot Анти-пропадна Шупливи Надвор Дише Бебе СТП Сандала

DEN 192.00
DEN 233.76
Това е достапна

Количина на стоки

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу ! 100% Сосема Нов & Висок Квалитет! Материјал : СТП Стил : Бебе Сандала Сезона : Летни Боја : Како на Сликата Покаже Големина : Одговара За 0-18 Месеци Бебето Pls Проверете Ја Големината на Табелата За Референца : Големина : 1/23 (Одговара За 0-18 месеци Бебето) Забелешка : ве Молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца. големина на возраст должина ширина 1-S 0-6 M 11.5 cm/4.53" 5.0 cm/1.97" 2-6 M-12 M 12.5 cm/4.92" 5.3 cm/2.09" 3-L 12-18 МИЛИОНИ 13.5 cm/5.31" 5.5 cm/2.17" Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 2-3ММ се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Основните својства

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Кожа Стил:
Врежана Кожа
Возраст Опсег:
12M,18 МИЛИОНИ,6M
Пета Тип:
Станот со
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Декорација:
Bowtie
Бренд Име:
WEIXINBUY
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши

Додатоци на производот