0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
2018 Принцезата Девојки Сандали Деца Чевли За Девојки Фустан Чевли Малку Висока Пета Бисер чипка чевли Пролет Свадба Партија Сандали

2018 Принцезата Девојки Сандали Деца Чевли За Девојки Фустан Чевли Малку Висока Пета Бисер чипка чевли Пролет Свадба Партија Сандали

DEN 1056.00
DEN 1242.24
Това е достапна

Количина на стоки


На НАС ЕВРА големината не е во чевлите на стандардна големина. НАС ЕВРА големината само за купувачите да купуваат употреба. Купувачите се купи право чевли според должината на децата нозе големината треба = должина на вашето дете нозе + 1.0 cm ве Молиме изберете поголема големина за децата нозе расте многу брзо, и ќе треба некое време да добијат чевлите.
Едноставна е Најдобро.Сакаме дизајн и се надеваме дека ќе ви се љубовта. Добри се за деца.Убаво чевли,кој се супер мека и удобна,лесна, не се лизга, носат-отпорни. Децата може да оди со него внатрешна и надворешна.
Ние имаме совршено productionprocess со добар избор на материјали и обезбедување на квалитет. НЕМА низок квалитет на производи за продажба.ОЕМ,ODM се добредојдени.

Основните својства

Чевли Големина:
1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 12, 12.5, 13, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Возраст Опсег:
11T,12T,10T,7T,9T,5T,4T,6T,8T,3T
Сандала Тип:
Слајдовите
Бренд Име:
SexeMara
Кожа Стил:
Мека Кожа
Горниот Материјал:
Чипка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Свинска Кожа
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Пол:
Девојки
Декорација:
Beading
Пета Тип:
Плоштад пета
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пета Форма:
Fretwork Потпетици

Додатоци на производот