0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
2018 LED Прозрачна Вратот се Врзува Машки/Женски Модни Led Лак Вратоврска LED Празник на Светлината До Трепка Sequin Партија Свадба 50pcs/многу

2018 LED Прозрачна Вратот се Врзува Машки/Женски Модни Led Лак Вратоврска LED Празник на Светлината До Трепка Sequin Партија Свадба 50pcs/многу

DEN 2195.00
DEN 2582.40
Това е достапна

Количина на стоки


2018 LED Прозрачна Вратот се Врзува Машки/Женски Модни Led Лак Вратоврска LED Празник на Светлината До Трепка Sequin Партија Свадба 50pcs/многу Опис : 3 лесни начини за вашиот избор. 4 LED светилки трепка три различни бои. Одговара за возрасни и деца. Црна Лента која висат на вратот е еластична. Направи влезот со овие уникатни трепка sequin врски. Одлично за ноќта на Вештерките, партии, Нови Години, паради и повеќе! Спецификација : Материјал : Полиестер Боја : црвена, розева,сина,бела,виолетова,црна led лак вратоврска Големина : 13 CM*9 CM" предводена вратоврска големина Должина : околу. 340mm/13.4" Ширина : прибл. 75mm/3" Светлина на Владата : брз трепка; бавно да трепка; On-off Батерии Вклучени (замена) Нето Тежина : околу 0.025 kg една Батерија работното време : за 24 часа
Пакетот вклучува :
50x LED Neckties (Ако ви е потребно за да ги собереш на боја,ве молиме дај ми порака )
Реална слика на екранот
2018 LED Прозрачна Вратот се Врзува Машки/Женски Модни Led Лак Вратоврска LED Празник на Светлината До Трепка Sequin Партија Свадба 50pcs/многу
2018 LED Прозрачна Вратот се Врзува Машки/Женски Модни Led Лак Вратоврска LED Празник на Светлината До Трепка Sequin Партија Свадба 50pcs/многу
2018 LED Прозрачна Вратот се Врзува Машки/Женски Модни Led Лак Вратоврска LED Празник на Светлината До Трепка Sequin Партија Свадба 50pcs/многу

Основните својства

Повод:
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број на Компјутери:
50pcs
Блескав Време:
24 часа
Бренд Име:
CNOKYHOUSE

Додатоци на производот