0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
2018 Фабрика Прилагодено лого LED хривнија светне Хривнија трепка Акрилик блескав хривнија играчки партија декорација материјали 80pcs

2018 Фабрика Прилагодено лого LED хривнија светне Хривнија трепка Акрилик блескав хривнија играчки партија декорација материјали 80pcs

DEN 3731.00
DEN 4099.68
Това е достапна

Количина на стоки

2018 Фабрика Прилагодено лого LED хривнија светне Хривнија трепка Акрилик блескав хривнија играчки партија декорација материјали 80pcs Опис : име на Производ : Прилагодено LED Хривнија Големина : 21 x 9 cm Боја : Црвена,Сина,Зелена,Бела,Розова Боја на led светло : Исто како боја на каросеријата со црвена, сина ,зелена, бела Тежина : 20g Led time : 12-48 Hours Светлина Режим : Постојана на,Брзо трепка Вклучувајќи батерија : вклучени Заменетата батерија : 3 x AG3 Копчето Батерии Повод : Одлична за бар,ктв,диско,концерт,забава и сл. Пакет се Вклучени : 80 компјутери/многу led хривнија

Основните својства

Повод:
Број На Модел На:
PTL5050*80
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Закачам
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
80pcs
Бренд Име:
CNOKYHOUSE
Блескав Време:
24 часа

Додатоци на производот