0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
4pcs/set Чипка Агол Метал Умре Сече Образец Сечење Умира Матрицата Калап За Оркестарот DIY Бележник Албум Хартија Картичка Занаети

4pcs/set Чипка Агол Метал Умре Сече Образец Сечење Умира Матрицата Калап За Оркестарот DIY Бележник Албум Хартија Картичка Занаети

DEN 114.00
DEN 120.00
Това е достапна

Количина на стоки


4pcs/set Чипка Агол Метал Умре Сече Образец Сечење Умира Матрицата Калап За Оркестарот DIY Бележник Албум Хартија Картичка Занаети
Количина : 4pcs/set метал матрицата
Материјал : Јаглероден челик
Дебелина : 0.8 mm
Пакет : opp вреќа. (хартија картички се за повикување само , не се вклучени во пратката)
Апликации : · Овие метал stencils работа со машина за сечење, тие се чисти и ослободува лесно. Фантастичен дизајн за покани, украси, - карта во донесувањето одлуки, scrapbooking, фото албум, и многу други хартија занаети!
· Овој метал stencils се обновливи.

Основните својства

Број На Модел На:
JF171124037
Шаблон Тип:
Триаголник,Цвет

Додатоци на производот