0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
N509 Невестата Младоженецот МЕТАЛ CUTTING УМИРА Картичка Љубовник подарок Бележник картичката албум свадба хартија, занает дома декор втиснување матрицата удар

N509 Невестата Младоженецот МЕТАЛ CUTTING УМИРА Картичка Љубовник подарок Бележник картичката албум свадба хартија, занает дома декор втиснување матрицата удар

DEN 154.00
DEN 162.24
Това е достапна

Количина на стоки

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Материјал : метал Челик
Умира Големина(aprrox) : 8cm×10.2 cm
Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см
Можеби 0.1-0.2 cm разликува поради прирачник за мерење
- Висок квалитет тенок метал cutting умира направен од 100% челик
- Намалување на хартија ткаенини и многу повеќе
- Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини

Основните својства

Бренд Име:
Ann&stalwart
Број На Модел На:
N509

Додатоци на производот