0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-19 %
1 Сет Кожа Работ Skiving Beveling Дрвена Рачка Занает DIY Алатка за Сечење за Полнење

1 Сет Кожа Работ Skiving Beveling Дрвена Рачка Занает DIY Алатка за Сечење за Полнење

DEN 304.00
DEN 374.88
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики : Сечење кожа раб на страна работ со најсовремена алатка за сечење на работ. Лесно отсечени половина кожа работ Мелница кожа работ изедначи со мелница алатка. И тогаш на задната страна на кожа со обработка на агентот, го прави кожа уредно и убави. Применливи предмет : DIY кожа прирачник за сечење на работ. S сечење на работ алатка за заокружување на работ спецификација 0 - 4, остар раб, трајни, тврдо се справи, да се чувствуваат удобно. Секоја дистрибуција со мелење род и водоотпорен sandpaper. Карактеристики : Материјал : Дрво + Легиран Челик Боја : Зелена (прикажано како слики) Тип : #0 / #1 / #2 / #3 / #4 (Опционално) Големина : #0 работ ширина : 0.6 мм, за кожа дебелина : 0.4-1.3 mm #1 работ ширина : 0.8 mm, за кожа дебелина : 1.0-2.0 mm #2 работ ширина : 1.0 mm, за кожа дебелина : 1.6-2.6 mm #3 работ ширина : 1.2 mm, за кожа дебелина : 2.2-3.2 mm #4 работ ширина : 1.4 mm, за кожа дебелина : 2.7-4.5 мм Количина : 1 Сет (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Кожа Занает Работ Skiving Beveling Алатка за Сечење (Нема мало пакет) 1 x Мелење Род 1 x Водоотпорен Sandpaper

Основните својства

боја:
0.6 mm, 0.8 mm, 1mm, 1.2 mm, 1.4 mm
Број На Модел На:
-
Материјал:
Дрво + Легиран Челик
Бренд Име:
OOTDTY

Додатоци на производот