0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
50 Пара mink трепките прилагодите пакување лажни трепки 3d mink трепките за приватни етикета eyelash продолжување за шминка DIY логото

50 Пара mink трепките прилагодите пакување лажни трепки 3d mink трепките за приватни етикета eyelash продолжување за шминка DIY логото

DEN 4699.20
Това е достапна

Количина на стоки


50 Пара mink трепките прилагодите пакување лажни трепки 3d mink трепките за приватни етикета eyelash продолжување за шминка DIY логото
Карактеристики : 3 D Mink Лажни Трепки Меки & Дебели и Природни & Шминка & Долго и Убавина трговија на Големо Цена & 50 Парови и Бесплатно DIY Логото & Бесплатен Превозот Одличен Квалитет И прифатлива Цена Мин Цел 50 парови
Производ Вовед : Бренд : SHIDISHANGPIN Боја : Црна рок на траење : 1 Година Вкупна Тежина : 3.5 KG Потекло : Гуангжу во Кина Ефект : 3 D
Пакет Содржина :
Лажни Трепки * 50 Компјутери
Добредојдовте на цел и се чувствуваат слободни да контакт продавачот. Јас сум секогаш тука на чекање за вас.

1. Ако имате било какви прашања или барања , ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно.
2. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл .
3. Ние сме подготвени да разговара со вас и да се изгради добар / долгорочни бизнис.
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
1. Пари објавени за нас откако ќе се потврди на испорака или времето за испорака е завршена.
2. Откако ќе го откажаа нарачката, Aliexpress систем ќе ви вратат во рок од 7-15 дена.
1. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 48 часа по вашата исплата потврди.
Следење на информации обично ќе биде надграден во рок од 72 часа.
Превозот начин на мал пакет ќе биде без следење на информации по тоа ја напушти својата првобитна земја, па на следење на информации не ажурирање од тогаш.
2. Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од страна на превозот начин ќе се избере или побрзо превозот начин. Откако ќе се испраќаат вашите елементи, Таа треба за 15-60 дена (повеќе или помалку) на вашата земја во целина. Тоа може да зависи од локално царинење кој што не може да се контролира.
3. Нашата цена е не вклучувајќи Даноци, ДДВ или други скриени трошоци, Ние не сме одговорни за царински давачки.
4. Ние само брод за адреса во вашиот налог. Ве молиме запомнете да го напишете правилниот контакт информации (Име, Адреса, Телефон и сл. кога ќе ја поднесете вашата цел. Потоа, ако сакате да го смените вашата адреса, мора да се откаже од постојниот поредок и се постави нова цел. Меѓународен превозот е многу тешко да се предвиди,Откако таа беше испрати , ние не може да го промени тоа повеќе.
Од понеделник до сабота (освен празници) :
Пекинг Време : 09 : 00-18 : 00; Њујорк Време 20 : 00-05 : 00;
Мелбурн Време 12 : 00-21 : 00 ; Лондон Време 01 : 00-10 : 00 Часот.
Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО откако ќе се вратат на работа
1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на предмети
2. Ако не сте задоволни со нашата предмет или услуга, ве Молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
И ние ќе среќен и да ја цениме вашата љубезно поддршка.
3. Ако сте незадоволни со нашата услуга или објект, или било какви проблеми, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации или отворен спор. Ние и ветуваме ќе ви помогнат да се реши тоа веднаш.
Ви благодариме!

Основните својства

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Бренд Име:
SHIDISHANGPIN
Големина:
50 pairs
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Количина:
50 парови
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Број На Модел На:
3D1
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Име:
DIY логото лажни трепки
боја:
Црна
Карактеристики:
3d&mink&мека и природни&дебели&долго&mink
Карактеристики:
Природни Долго&повторна употреба&DIY логото & трговија на големо
Употреба:
Шминка
Лажни Трепки Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Корист:
Долготрајни
Тип На Објект:
човековите направени mink трепките
Количина:
50 парови
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп

Додатоци на производот