0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
1000pairs Свила Око влошки lint слободни око печ под око подлога За Продолжување Eyelash

1000pairs Свила Око влошки lint слободни око печ под око подлога За Продолжување Eyelash

DEN 4694.40
Това е достапна

Количина на стоки

Lint слободни свила око влошки со eyelash марка за продолжување eyelash
1 lot= 1000pairs
Пакување : 50pairs/кеса,
Висок Квалитет И Најдобра Услуга :
1)Сите наши производи се направени од најдобрите материјал да се создаде огледало на сликата. Сите наши производи мора да бидат проверени, повторно од страна на нашите КК(Контрола на Квалитетот) пред да се испрати.
3)Ние и ветуваме на 100% пријатен шопинг искуство.
Ако имате било каков проблем/прашање/предлог ве молиме не двоумете се да conatct нас пред да замине негативен фидбек и ниска НСД, ние ќе го реши било каков проблем и да 100% да ги задоволи. Ние Веруваме дека 99.9% проблеми може да бидат решени преку комуникација : -)
Плаќања :
1)Што се прифатени Зачувам и Western Union плаќање.
2)ве Молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка.
3)цените не вклучуваат никаква царина или данок.
Брзи Превозот И Предавање На Терминот :
Ние имаме договор со некоја Меѓународна Изразат Корпорација,обично ние испорачуваме на нарачки преку EMS,DHL,FEDEX,
1) Испорака дена преку ЕМС обично трае 4-7 дена
2) HK пост воздух mail и Кина поштата .HK пост воздух mail достигне повеќето земји within7 до 20 работни дена .
3) превозот метод зависи од вашиот избор.
4)ние ќе се обезбеди најниска превозот цена за вас,Повеќето производи се со бесплатен превозот со HK пост услуга и Кина Post Office
5)Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работа денот на плаќање по завршена примена.
6)Следење на информации ќе бидат испратени до вас по превозот.
7)Дополнителни давачки или прилагодено такса се купувачи одговорност.
8) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
9) Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време.
Повратни информации :
Драг пријател, ние го цениме вашиот бизнис!
1) Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. и ние ќе го прават истото за вас.
2) Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас Пред да замине негативен фидбек и ниска НСД. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! ние ќе го реши секој проблем .Ние Веруваме дека 99.9% проблеми може да бидат решени преку комуникација : -)
Цел :
Голема количина е на располагање ! ние може да се преговара со едни со други!

Основните својства

Должина:
1000pairs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
Полу-Рачно Изработени
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Количина:
1000pairs
Големина:
eyelash silk eyepatches
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Terrier:
транспарентна пластика
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Број На Модел На:
CX-15

Додатоци на производот