0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-18 %
Убавината Нозе Шминка Четки Сирена Во Прав Сенката За Очи Фондацијата Веѓа Фан Четка Шарени Comestic Алатки Еднорог Дијамант Дизајн

Убавината Нозе Шминка Четки Сирена Во Прав Сенката За Очи Фондацијата Веѓа Фан Четка Шарени Comestic Алатки Еднорог Дијамант Дизајн

DEN 157.00
DEN 191.52
Това е достапна

Количина на стоки


Убавината Нозе Шминка Четки Сирена Во Прав Фондацијата Сенката За Очи Фондацијата Веѓа Фан Четка Comestic Алатка Еднорог Дијамант Дизајн
Карактеристики :
нов и висок квалитет.
Кога ви треба целосна покриеност со вашиот прав или минерална шминка фондации, рамна врвот четка е вашата најдобра залог!
Поглезите вашето лице со луксузно мека и компактен Рамен Врвот Четка, додека густо спакувани синтетички
влакната ви даде беспрекорна покриеност на вашата фондација, руменило, и доработка во прав.
Се користи за примена на минерални фондацијата, течни фондацијата и, исто така, руменило.
Совршен за двете професионална употреба или лична употреба
Спецификации
Губење на Материјал : Синтетички влакна
Убавината нозе дизајн, многу нови и топло шминка четки
Виножито бакар ferrules се двете атрактивни и издржливи
Исклучително мека четка косата, кожата удобност
Компактен дизајн за лесна за употреба
Ве Молиме Имајте Во Предвид Љубезно Ве Потсетам :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
3.Ве молиме чисти четки пред првата употреба
Пакетот вклучува : шминка четки
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
Љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена. Нашата цена не вклучува увозни давачки,локални даноци,ДДВ. Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен. 1)да Уживате 30days. да се врати ако било проблеми со квалитетот.2)Ние ќе ги сноси сите превозот надомест ако било проблеми со квалитетот.

Основните својства

Бренд Име:
JUNVOOL
Четка Материјал:
Најлон
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Број На Модел На:
Сирена фан шминка четки
Големина:
as the picture
Количина:
1/4/10pcs еднорог направи четки
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Синтетичка Коса
Тип На Објект:
Шминка Четка
Број На Модел На:
Козметички Шминка Четка
Лице:
новата Фондација / Прав / Минерална / Руменило /
предмети:
Сирена очи шминка четка,фондацијата четка
Употреба:
Make Up Artist / Студио / Убавина Училиште / Home / Travel / Portab
боја:
Bluepink.rosegold
Стил:
Убавината нозе Шминка Четки Сетови, Сирена Четка Убавина Алатки
Четки:
злато фантазија Шминка Руменило Сенки Четка
Функција:
шарени Преносни шминка четки,фондацијата четка
Четка Тип:
лицето четка,фондацијата четка,Concealer четка
Применливи за:
Насловна & Traval & Про шминка

Додатоци на производот