0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
У Криви Кристал Лажни Трепки Стојат Подлога Подлога Трепките Носител На Основните Eyelash Продолжување Алатка

У Криви Кристал Лажни Трепки Стојат Подлога Подлога Трепките Носител На Основните Eyelash Продолжување Алатка

DEN 229.92
Това е достапна

Количина на стоки


Превозот 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. времето за испорака зависи од дестинација. Во редок случај, и строго обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. Ве молиме да бидете трпеливи. 3.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Нормално, тоа трае 18-35 работни дена за пристигнување со авион Пошта, и се 8-12 дена од Express. 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Се враќа : Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашата потврда за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,и купувачот треба да биде одговорен за такси превозот да се врати на објектот. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата стока, откако ќе ја прими стоката, за пет-ѕвезда пофалба, Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.

Основните својства

Должина:
1pcs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Количина:
1pcs
Бренд Име:
МОЕТО ИМЕ Е RACHEEL
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Големина:
1
Лажни Трепки Стил:
Други
Број На Модел На:
u

Додатоци на производот