0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
NEWCOME 12 линии од 0,05-0.15 mm 3D Волумен Свила Eyelash Продолжување 8-15mm Должина Лажни Eyelash Кореја Трепките За професионална шминка

NEWCOME 12 линии од 0,05-0.15 mm 3D Волумен Свила Eyelash Продолжување 8-15mm Должина Лажни Eyelash Кореја Трепките За професионална шминка

DEN 132.00
DEN 220.32
Това е достапна

Количина на стоки


Име : Сите Големини 3 D Индивидуални Трепките Mink Eyelash Продолжување Природна Свила Лажни Трепките Рачно Изработени Лажни Трепки Шминка Квалитет Око lash
Предмети : Eyelash Проширување, Лажни Трепки, Лажни Трепки, 3 D Трепките, Индивидуални Трепките, Природни Долго, Природни Црните Трепки.
Спецификации : 12 Редови/Фах
Meterial : Кореја отпорни на топлина влакна
Занает : 100% рачно изработени од страна на квалификуван работник
Боја : Природна црна
Предности :
1. Impored Отпорни На Топлина Влакна
2. Многу Мека Нема да му Наштети на Вашиот Eyelid
3. 100% Рачно Изработени. Парична Казна Workship

Основните својства

Навивам:
B, C, D
Дебелина:
Од 0,05 мм, 0.07 мм, 0.10 мм, 0.12 мм, 0.15 mm
Должина:
8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
12 Rows/box
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Количина:
1 кутија
Бренд Име:
NEWCOME
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Број На Модел На:
NC-1 Послужавник-1
Лажни Трепки Terrier:
Други
ОЕМ:
Yes
боја:
природни црна
Должина:
8-15 mm
Занает:
100% Рачно изработени
Навивам:
B C D
Дебелина:
Од 0,05 до 0.15 мм
квалитет:
Кореја отпорни на топлина влакна
Тип На Објект:
индивидуални трепките

Додатоци на производот