0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-17 %
Професионални Долго Дрво Се Справи Со Мека Пони Коса Создаде Smokey Модерен Изглед Око Дупка Со Четка

Професионални Долго Дрво Се Справи Со Мека Пони Коса Создаде Smokey Модерен Изглед Око Дупка Со Четка

DEN 333.00
DEN 401.28
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики :
Мора да се има шминка алатка за очи
на заострените крајот на оваа четка е дизајниран за smudging да се создаде модерна, мека, smokey изглед.
На кратко уште услужни влакната на оваа четка ги собереш на совршен износ на сенка и се вклопуваат во контура на капакот.
Како Да Се Користи
Понесете Око дупка со Четка во сенката за очи и се применува на сите во текот на капак или во браздата, спојувањето, како и да одите.
Користете го да омекне eyeliner со трчање по должината на целиот lash линија, вклучувајќи врвот и на дното за smokey ефект

Основните својства

Тип На Објект:
Шминка Четка
Големина:
7.3*1.5*0.9 inches
Број На Модел На:
ABB08
Бренд Име:
annnoah
Се Користи Со:
Сенката За Очи
Рачка Материјал:
Дрво
Количина:
1pce
Четка Материјал:
Коњ Коса
Материјал:
пони коса

Додатоци на производот