0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Расположливиот Микро Четки 500pcs/многу Индивидуални Applicators Маскара Прачки Трепките Шминка Алатки 10 бои Eyelashe Продолжување

Расположливиот Микро Четки 500pcs/многу Индивидуални Applicators Маскара Прачки Трепките Шминка Алатки 10 бои Eyelashe Продолжување

DEN 554.00
DEN 792.00
Това е достапна

Количина на стоки


Опис
1 lot = 500 PCS
100pcs/пакет Карактеристики :
Совршен за одделување на трепки пред и/или по примена на маскара
Четка глава може да се bended малку како што треба
Лесен за употреба и удобен за носење
100pcs/пакет
Добредојдовте на нашиот продавница ,ние може да се направи подобро како што можете : )
Shippment :
1. Сите објектот ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, ако сакате превозот од Експрес pls контакт со мене или да изберете начинот на превозот од express. Ви благодариме.
2. Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена откако добил потврден плаќање.
3. Сите предмети се испраќаат од Кина
4. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-28 работни дена за пристигнување.
5. Сите предмети се испраќаат од Кина. Објектот ќе биде предаден за освојување на Купувачи од Кина од страна на Кина Пост Воздух Mail .
Време на испорака по купувањето на Локацијата
Австралија, Југоисточна Азија и Азија
15-18 работни дена
Велика Британија, сад и Канада
15-21 работни дена
Европа, Јужна Америка, Средниот Исток, Азија
16-28 wroking дена
Италија и Бразил (бидејќи на строги обичај инспекција)
28-56 работни дена
Плаќање :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа откако добил потврден плаќање.
2.Сите предмети се испраќаат од Кина
Контакт Со Нас На :
Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail ,нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне.
Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.
Повратни информации :
Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ woth нашите предмети и услуги и да ги реши било каков проблем за вас. Ние секогаш се надевам да се справи со вас повторно и да го оставите позитивен фидбек за да сите наши клиенти.
Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. Ние ќе биде многу ценети Ако ги споделат нашата продавница со вашите пријатели и семејства. Ви благодариме !
Најдобри желби за вас и твое ! : )

Основните својства

Тип На Објект:
Шминка Четка
Четка Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
YISU-818
Големина:
10.6cm
Рачка Материјал:
Пластични
Се Користи Со:
Трепките
Материјал:
Синтетичка Коса
Бренд Име:
myaokue-up
Количина:
500pcs

Додатоци на производот