0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
5ml ICONSIGN на Нови објекти за МАРС eyelash продолжување лепак ниска мирис 1 шише 3 секунди брзо се исуши, може да се задржи 40 до 50 дена

5ml ICONSIGN на Нови објекти за МАРС eyelash продолжување лепак ниска мирис 1 шише 3 секунди брзо се исуши, може да се задржи 40 до 50 дена

DEN 530.00
DEN 623.52
Това е достапна

Количина на стоки


Примена На Метод
Физичките Ефекти
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Компанијата Информации

Основните својства

боја:
Црна
Тип На Објект:
Eyelash Лепак
Број На Модел На:
IGA-007
Бренд Име:
ICONSIGN
Материјал:
Хемија
Големина:
1 bottles/lot
сертификација:
MSDS
Задржи време:
45-60 дена
Предност:
Долготрајни силна, лесна за употреба
боја:
Црна
Гаранција период:
6 Месеци( Се Избегне Сонце)
Мирис:
Ниска Мирис
Пакет:
1pcs/кутии
Функции:
Не се токсични, погодност
Нето:
5 ml
Сува:
3 секунди

Додатоци на производот