0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Apeek SKTOO За Daewoo Опел Рено 1342850 96253551 90411977 сензор на температура на

Apeek SKTOO За Daewoo Опел Рено 1342850 96253551 90411977 сензор на температура на

DEN 229.00
DEN 254.40
Това е достапна

Количина на стоки


SKTOO За Daewoo "Опел" Рено 1342850 96253551 90411977 сензор на температура на
плаќање & shippment
можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi,Bleto, и така натаму
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е завршена
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
се враќа
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако не сте задоволни.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. ви благодариме !

Основните својства

Резолуција:
00
Чувствителност:
00
Hysteresis:
00
Мерен Опсег:
00
линеарна:
00
Повторливост:
00
Бренд Име:
APEEK

Додатоци на производот