0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Новиот серво Волан Пумпа За Rover Freelander 2 FA_ 2.2 TD4 SD4 LR007500 LR005658, LR006462, LR001106, LR0025803 7H123F816A

Новиот серво Волан Пумпа За Rover Freelander 2 FA_ 2.2 TD4 SD4 LR007500 LR005658, LR006462, LR001106, LR0025803 7H123F816A

DEN 5664.00
Това е достапна

Количина на стоки


Новиот серво Волан Пумпа За Rover Freelander 2 FA_ 2.2 TD4 SD4 LR007500 LR005658, LR006462, LR001106, LR0025803 7 H123 F816 A
Параметарот :
Функција : Серво Волан Пумпа
Примена :
За ROVER FREELANDER 2 (FA_) 2.2 TD4 DW 12 BTED4 10/08 -
За ROVER FREELANDER 2 (FA_) 2.2 TD4 4x4 224 DT
За ROVER FREELANDER 2 (FA_) 2.2 SD4 06/10 -
Година : СИТЕ
Дел NO. :
LR007500 LR005658, LR006462
LR001106, LR0025803 7 H123 F816 A
Одвоиле Од Копното,Кина
Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид :
ако не може да бидете сигурни,подобро е да не контактирате за да потврдам,така што за да биде 100% натпревар.
ви благодариме за вашето внимание!
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.
PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.
3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.
Гаранција :
Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .
PS : 1.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.ние donot прифати оштетени
или се користат производот за слободна замена.
2.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.
Добредојдовте на нашиот магазин,тоа е наше големо задоволство да ви даде нашата најдобра услуга.
Ако имате било какви прашање и проблем,ве молиме слободно да ни кажат и дозволете ни да ви помогне.
Ако имате било какви позитивни сугестии и dissatisfation,не информира нас,ние треба вашата поддршка и
ако ние не направиме ништо не се доволно добри,ќе го донесат вашиот позитивни предлози.
Контакт :
Skype : ivyzeng9
Alitalk : cn1510762213

Основните својства

Осветленост Дел Број:
LR007500 LR005658, LR006462, LR001106, LR0025803 7H123F816A
Материјал Тип:
Други
Објектот Висина:
16
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Другиот Дел Број:
LR007500 LR005658, LR006462, LR001106, LR0025803 7H123F816A
Објектот Тежина:
4KG
Објектот Ширина:
18
За Возило Брендови/Модел:
Rover
Производителот Дел Број:
HTROV002
Објектот Должина:
15
Материјал:
Висок квалитет
Автомобил Производител:
за Rover
Дел Бр.:
LR007500 LR005658, LR006462, LR001106, LR0025803 7H123F816A
Примена:
За Freelander 2 FA_ 2.2 TD4 SD4
Состојба:
Нови
Година:
сите
Funtion:
Серво волан пумпа
Потекло:
Кина
Други:
Сребро.
испорака:
брзо

Додатоци на производот