0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
бренд нови кина снабдувач автомобил резервни делови серво волан пумпа одговара на т.oyo-та 44310-BZ010

бренд нови кина снабдувач автомобил резервни делови серво волан пумпа одговара на т.oyo-та 44310-BZ010

DEN 4560.00
Това е достапна

Количина на стоки

бренд нови кина снабдувач автомобил резервни делови серво волан пумпа одговара за за.јо-та 44310-BZ010 Објект спецификите
Бренд Име : topmomota
Тип : серво волан пумпа
Големина : стандард големина
Состојба : нова
ОЕМ БР. : 44310-BZ010
За Возило Брендови/Модел : Одговара на Т. oyo-та
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Објектот Слики
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.

Основните својства

Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
алуминиум, sintered алуминиум, железо
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
topmomota
Производителот Дел Број:
44310-BZ010
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Тежина:
2.5kg
Објектот Ширина:
20cm
За Возило Брендови/Модел:
Тојота

Додатоци на производот