0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
20pcs DIY оска кол 3ММ должина 100mm Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување на окно

20pcs DIY оска кол 3ММ должина 100mm Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување на окно

DEN 719.52
Това е достапна

Количина на стоки

DIY оска 3ММ дијаметар должина 100mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило Спецификација : Играчка оски, материјал : железо, позлата изглед, погоден за играчка автомобил Дијаметар : 3мм Должина : 100mm

Основните својства

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
-
Капацитет На Моторот:
-
Број На Модел На:
8831
Премази:
-
Структура:
-
is_customized:
Yes

Додатоци на производот