0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
DIY кол 3ММ оска должина 20mm/50 парчиња Играчки оска на оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување на окно

DIY кол 3ММ оска должина 20mm/50 парчиња Играчки оска на оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување на окно

DEN 527.52
Това е достапна

Количина на стоки

DIY оска 2 MM дијаметар должина 80mm/50 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 12.35 /многу
парчиња / многу
DIY оска врвен квалитет 2 MM дијаметар должина 60mm/50 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 12.09 /многу
парчиња / многу
3 x 100mm DIY Играчка Оска Краток Оска Поврзување Прачка Вози Вратило Опрема вратило Макара вратило 50pcs бесплатен превозот САД$ 18.19 /многу
парчиња / многу
DIY оска 3ММ дијаметар должина 150mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 16.89 /многу
парчиња / многу
DIY оска 2 MM дијаметар должина 150mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 16.89 /многу
парчиња / многу
2 x 100mm DIY Играчка Оска Краток Оска Поврзување Прачка Вози Вратило Опрема вратило Макара вратило 50pcs бесплатен превозот САД$ 12.35 /многу
парчиња / многу
DIY оска 3ММ дијаметар должина 200mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 16.89 /многу
парчиња / многу
DIY оска 2 MM дијаметар должина 200mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 16.89 /многу
парчиња / многу
DIY DIY кол 3ММ оска должина 20mm/50 парчиња Играчки оска на оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило Спецификација : Играчка оски, материјал : железо, позлата изглед, погоден за играчка автомобил Дијаметар : 3мм Должина : 50mm

Основните својства

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
-
Капацитет На Моторот:
-
Број На Модел На:
8820
Премази:
-
Структура:
-
Кол:
3мм
Должина:
20mm
is_customized:
Yes

Додатоци на производот