0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
50pcs 2MM оска дијаметар должина 60mm Играчки автомобил оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување на окно

50pcs 2MM оска дијаметар должина 60mm Играчки автомобил оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување на окно

DEN 527.52
Това е достапна

Количина на стоки

DIY кол 3ММ оска должина 20mm/50 парчиња Играчки оска на оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 10.99 /многу
парчиња / многу
DIY оска 2 MM дијаметар должина 80mm/50 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 12.35 /многу
парчиња / многу
3 x 100mm DIY Играчка Оска Краток Оска Поврзување Прачка Вози Вратило Опрема вратило Макара вратило 50pcs бесплатен превозот САД$ 18.19 /многу
парчиња / многу
DIY оска 3ММ дијаметар должина 150mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 16.89 /многу
парчиња / многу
DIY оска 3ММ дијаметар должина 100mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 12.98 /многу
парчиња / многу
DIY оска 2 MM дијаметар должина 200mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 16.89 /многу
парчиња / многу
DIY оска 3ММ дијаметар должина 200mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 16.89 /многу
парчиња / многу
2 x 100mm DIY Играчка Оска Краток Оска Поврзување Прачка Вози Вратило Опрема вратило Макара вратило 50pcs бесплатен превозот САД$ 12.35 /многу
парчиња / многу
50pcs 2 MM оска дијаметар должина 60mm Играчки автомобил оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило Спецификација : Играчка оски, материјал : железо, позлата изглед, погоден за играчка автомобил Дијаметар : 2mm Должина : 60mm

Основните својства

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
-
Капацитет На Моторот:
-
Број На Модел На:
8812
Премази:
-
Структура:
-
Должина:
60mm
Дијаметар:
2mm
is_customized:
Yes

Додатоци на производот