0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
2018 Нов Бесплатен Превозот Axk 2 парчиња 17287-2rs 17*28*7mm Длабоко Ритам Топката Имајќи 17x28x7mm 17287 2rs 17287rs Велосипед Дел Лежишта

2018 Нов Бесплатен Превозот Axk 2 парчиња 17287-2rs 17*28*7mm Длабоко Ритам Топката Имајќи 17x28x7mm 17287 2rs 17287rs Велосипед Дел Лежишта

DEN 366.00
DEN 397.92
Това е достапна

Количина на стоки


започнете
крајот
2 ПАРЧИЊА 17287-2 RS 17*28*7mm длабоко ритам топката имајќи 17x28x7mm 17287 2 RS 17287 RS велосипед дел лежишта
Модел 17287-2 RS Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 17 Надворешниот Дијаметар(D) 28 Ширина (Б) 7 Печати Тип 2 RS (Две страни метал) Материјал Имајќи челик (Gcr15) датумот на Породување По барање испорака

Основните својства

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
17287-2RS
Површина Грубост:
Ра 1.6
Премази:
no
Структура:
Челик
Тип:
длабоко ритам топката имајќи
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
11
квалитет:
супериорни производи
Пакет Големина:
5*10*5cm
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
Е Прилагодена:
Yes
Тип На Единица:
многу (2 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.001kg (0.00lb.)
Пакет Големина:
5cm x 5cm x 2cm (1.97in x 1.97in x 0.79in)

Додатоци на производот