0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
2017 Мода Европската &Американски Стил нерѓосувачки челик Музика Хривнија За Жени 2 боја Вистински Кожни Нараквици Алки Накит

2017 Мода Европската &Американски Стил нерѓосувачки челик Музика Хривнија За Жени 2 боја Вистински Кожни Нараквици Алки Накит

DEN 135.00
DEN 225.12
Това е достапна

Количина на стоки


Бренд : liujun Накит Стил : Мода Накит нараквици Материјал : не ' Рѓосувачки Челик , Вистинска кожа Хривнија Кога цел е $150 . F ree превозот Кина Пост Воздух Mail.(39-60days) Кога цел е ≥ $150 . Бесплатен превозот од DHL/EMS/Федекс (3-7days) Нараквици Тежина : 15g како на слика

Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
Моден нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
liujun
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Функција:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Шарм Нараквици
квалитет:
Висок квалитет
is_customized:
Yes
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ
Occassion:
Партија,Свадба,Клуб,Топка,Годишнина,Ангажирање
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Додатоци на производот