0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
HOCOLE 6 Бои Природен Камен Плажа Хривнија Накит Кристал Влакно Монистра Нараквици за Жени, Девојки Оригинални DIY Накит за Подарок

HOCOLE 6 Бои Природен Камен Плажа Хривнија Накит Кристал Влакно Монистра Нараквици за Жени, Девојки Оригинални DIY Накит за Подарок

DEN 115.00
DEN 163.68
Това е достапна

Количина на стоки

ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ
Материјал :
Школка,Кристал,Дрво
Големина на :
Еластична (Флексибилна)
конверзија : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен
Боја :
роуз,кафена,Сина,Виолетова,бела,мулти
Количина : 1 компјутер
C ondition
100% Нов Висок Квалитет
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се надевам дека ќе го љубезно ве молиме да се разбере.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
шарм хривнија
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Бренд Име:
HOCOLE
Стил:
Чешка
Функција:
Расположение Tracker
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Затворач Тип:
Еластична влакно
Прилики за подароци:
Рекламирање ,промоција, сувенири , саеми, Секојдневно Носење
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот од DHL,EMS..
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Тежина:
35g
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)
боја:
роуз,кафена,Сина,Виолетова,бела,мулти
Материјал:
Кристал,Кристал
Капка брод:
Yes
Должина:
Должина 57.5 cm (Флексибилна)
Пакет вклучувајќи:
1 Парче Хривнија

Додатоци на производот