0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-34 %
Гроздобер Кожни Нараквици За Жените Панк Библијата Кожа Хривнија & Алка Машки Wristband Заврши Мажите Накит E-118

Гроздобер Кожни Нараквици За Жените Панк Библијата Кожа Хривнија & Алка Машки Wristband Заврши Мажите Накит E-118

DEN 34.00
DEN 51.84
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Sk Meida
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
E-118
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Никој
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа

Додатоци на производот