0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Нови Темперамент Мода Исклучителна 925 Фунта Сребрен Накит Женски Едноставна Двојно Срце Љубов Кристал Нараквици SB80

Нови Темперамент Мода Исклучителна 925 Фунта Сребрен Накит Женски Едноставна Двојно Срце Љубов Кристал Нараквици SB80

DEN 179.00
DEN 297.60
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SB80
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
ZTRLIUA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Расположение Tracker
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
No

Додатоци на производот