0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
54 мала хривнија мала бисери на големо japa malas медитација накит молитва монистра хривнија молитва монистра хривнија

54 мала хривнија мала бисери на големо japa malas медитација накит молитва монистра хривнија молитва монистра хривнија

DEN 1246.08
Това е достапна

Количина на стоки

4 слој 54 pc полу скапоцен камен мала хривнија spsb2201zz4 четири слој водат нараквици Материјал : свилен tassel(најлон),метал : сребро позлатен бакар,никел и олово слободни Дизајн : 8mm оникс,точки од јаспис монистра, Дизајн Б : 8mm sodalite,пустината џаспер монистра, Дизајн C : 8mm оникс,Mookait монистра, Дизајн D : 8mm Amazonite,bodhi семе мониста, Дизајн E : 8mm реката камен,тиркизна монистра, Дизајн F : 8mm carnelian,реката камен монистра, Дизајн G : 8мм се зголеми кварц,сина украсен ахат монистра, Дизајн H : 8mm оникс,лента оникс монистра, нараквица должина : приближното 28.3 инчен/72cm. Shining Story Мода Накит трговија на големо - Големи редовни акции Shining Story е specilized во рачно изработени модни накит производство и трговија на големо. Имаме голема колекција на кожни нараквици , ткаени нараквици, мала монистра, молитва монистра нараквици, tassel ѓердани..
Ние снабдување на нашите клиенти со најдобри quaility и фабрика цена. Бесплатни слика даунлоадирање Можете да имаме слики без нашето лого, само нас контакт откако ќе поставите цел.
Како ние пакет за вашата цел предмети се добро заштитени од меур торба и надворешниот картон. Превозот - Вашата цел се доставени од страна на професионални курир
Вкупно Цел вредноста Цел $40 Цел>$150 Превозот метод Сингапур воздух mail услугата Сингапур воздух mail услугата(Trackable) * DHL, Fedex, EMS, или не други комерцијални изразат компанија * Комерцијални експресна услуга е обично се користи за клиенти во САД, Канада, Европа, Австралија и Јужна Америка. Оддалечена област купувачи, ве молиме контактирајте со нас за ова. Плаќање & Купувачот Заштита Можете да изберете плаќање на вашите цел користење на кредитна картичка, запад унија, банкарски трансфер..итн. И вашата исплата ќе се објавени за нас откако ќе ги примите и среќни со вашата нарачка. Вашето купување се целосно заштитени од aliexpress.
Нашата Служба за корисници Ако не сте задоволни, ние не сме среќни. Ти си повеќе од добредојдена да контактирате со нас во секое време ако имаш било прашање или проблем. Ние гарантираме за одговор во рок од 1 работен ден.
Gurantee Ние gurantee ќе ја прими стоката во добра состојба, во време.
Ние ќе се препратат на стоки или надоместок, доколку го следново случи :
1.Пакет е изгубен, прекината, или украдени пред да стигне до вас
2. Воздушно Mail пакет не пристигнале по долго време на Овие случаи се ретки, и ако ова некогаш се случува, ние ќе ве информира на рокот за испорака за вашите пакет, кој ќе биде околу 30 дена во зависност од регионот.
3.Клиент е цел пристигна со производи во оштетена состојба.
Ние обезбедуваме брза услуга кога ќе се соочи со проблем.

Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
spsb2201zz4
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
се водат

Додатоци на производот