0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
ДАН Е 3 Бои Австриската Кристали скелет Нараквици & накит за жените Мода Врвот Топла Нови Продажба 102690

ДАН Е 3 Бои Австриската Кристали скелет Нараквици & накит за жените Мода Врвот Топла Нови Продажба 102690

DEN 150.72
Това е достапна

Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.67
$1.33 $2.46
$1.38 $1.91
$1.42 $2.9
$1.77 $3.62
$1.82 $5.2
$1.60 $3.01
$1.30 $2.09
wy-приклучок-крај

Основните својства

Бренд Име:
ДАН Е ЕЛЕМЕНТ
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден

Додатоци на производот