0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
водител на snap заврши нараквици вистинска кожа евтини кина мода нараквици рачно изработени накит висока мода накит

водител на snap заврши нараквици вистинска кожа евтини кина мода нараквици рачно изработени накит висока мода накит

DEN 1305.60
Това е достапна

Количина на стоки

водител на snap заврши нараквици вистинска кожа рачно изработени од кожа хривнија накит Shining Story Мода Накит трговија на големо - Посетете ја Нашата Продавница Shining Story е specilized во рачно изработени модни накит производство и трговија на големо. Имаме голема колекција на кожни нараквици , ткаени нараквици, прилагодлив нараквици. Кожа ѓердан, долг синџир на pendant ѓердани, Антички стил месинг ѓердан, џеб види pendant ѓердани, џемпер ѓердан.
Ние снабдување на нашите клиенти со најдобри quaility и фабрика цена. Голем Редовни Акции
Како ние пакет за вашата цел предмети се добро заштитени од меур торба и надворешниот картон. Превозот - Вашата цел се доставени од страна на професионални курир
Вкупно Цел вредноста Цел $40 Цел>$150 Превозот метод Сингапур воздух mail услугата Сингапур воздух mail услугата(Trackable) * DHL, Fedex, EMS, или не други комерцијални изразат компанија * Комерцијални експресна услуга е обично се користи за клиенти во САД, Канада, Европа, Австралија и Јужна Америка. Оддалечена област купувачи, ве молиме контактирајте со нас за ова. Плаќање & Купувачот Заштита Можете да изберете плаќање на вашите цел користење на кредитна картичка, запад унија, банкарски трансфер..итн. И вашата исплата ќе се објавени за нас откако ќе ги примите и среќни со вашата нарачка. Вашето купување се целосно заштитени од aliexpress.
Нашата Служба за корисници Ако не сте задоволни, ние не сме среќни. Ти си повеќе од добредојдена да контактирате со нас во секое време ако имаш било прашање или проблем. Ние гарантираме за одговор во рок од 1 работен ден.
Gurantee Ние gurantee ќе ја прими стоката во добра состојба, во време.
Ние ќе се препратат на стоки или надоместок, доколку го следново случи :
1.Пакет е изгубен, прекината, или украдени пред да стигне до вас
2. Воздушно Mail пакет не пристигнале по долго време на Овие случаи се ретки, и ако ова некогаш се случува, ние ќе ве информира на рокот за испорака за вашите пакет, кој ќе биде околу 30 дена во зависност од регионот.
3.Клиент е цел пристигна со производи во оштетена состојба.
Ние обезбедуваме брза услуга кога ќе се соочи со проблем.

Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Метали Тип:
Бакарни Легури,Бакар
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Лесно-кука
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
Lb1477YY0
Должина:
8.25inch

Додатоци на производот