0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
D02108 ОЕМ ,ODM притиснете studs копчето види за хривнија

D02108 ОЕМ ,ODM притиснете studs копчето види за хривнија

DEN 64.00
DEN 125.76
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Rivca
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Метал
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Месечината
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
no
Должина:
18mm Snap button
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
fit 18mm button bracelet

Додатоци на производот