0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Legenstar шарм Задржи Колективна Микрофибер Кожа Хривнија Еден Круг 22cm Заврши Хривнија Одговара DIY Слајд Шарм Накит

Legenstar шарм Задржи Колективна Микрофибер Кожа Хривнија Еден Круг 22cm Заврши Хривнија Одговара DIY Слајд Шарм Накит

DEN 125.00
DEN 139.20
Това е достапна

Количина на стоки


modname=ckeditor
Реден Број
SCB078
Точка Име Legenstar DIY Сива Кожа Хривнија рачно изработени Благословен Слајд Шарм Накит натпревар кожа види
Материјал Кожа
+Цинк Легура
Должина
За 22cm + 10 mm широк
Тежина
Околу 9 G
Пакување
едно Парче Во Една OPP Вреќа

Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Legenstar
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
SCB116
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Синџир Тип:
кожа
Синџир Тип:
Leatherwear
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Легура
Парична казна или Моден:
моден накит
товарни:
Бесплатен превозот
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
слајд шарм нараквици
Стил:
Класичен
is_customize:
Yes
Облик шема:
Геометриски

Додатоци на производот