0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10pcs/многу Унисекс 18mm Смола Sequins Snap Копчето DIY Накит За женската кожа Хривнија на жените шарм монистра 050712

10pcs/многу Унисекс 18mm Смола Sequins Snap Копчето DIY Накит За женската кожа Хривнија на жените шарм монистра 050712

DEN 91.20
Това е достапна

Количина на стоки


Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст
1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и Кина Пост Воздух Mail. 2.Кога вкупниот износ на вашата нарачка и повеќе од $170(remote област> $200), ние ќе брод на нарачка до вас од страна на Слободен брзо се изразат како EMS/E-емс/DHL /Федекс /UPS-от..
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
бум живот
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Легура

Додатоци на производот