0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
33x55mm Антички Сребрен Цинк Легура Елф Шарм Конектор Pendant Одговара За Накит Одлуки 25PCS/многу

33x55mm Антички Сребрен Цинк Легура Елф Шарм Конектор Pendant Одговара За Накит Одлуки 25PCS/многу

DEN 430.56
Това е достапна

Количина на стоки


Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку брза испорака методи слободно ако износот на повеќе од $9. Ве молиме изберете продавачот превозот методи и забележав ни да се намали превозот цена кога ќе ги нарачате . 2.Ако вашата цел износ под $9 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно . Опис
Состојба : Нова
Материјал : алуминиумски
Количина : 25pcs
Боја : антички сребрен
Големина : 33x55mm
Тежина : 5.4 g/pc
Облик : elf
Големината беше мерена со рака , може да имаш мала грешка , ве молиме не цел ако ви се грижи за малку грешка .
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Производите Се Прикаже : Плаќање
1. Откако ќе поставите цел,кликнете на копчето"плати сега"за да заврши плаќање. 2. Начин на плаќање : Visa Master Card,Western Union,Qiwi,Web Money,Beleto и Банкарски трансфер. Пратката 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во 2-7 дена по вашата исплата потврди 2.Pls двојно проверете вашиот превозот адреса, кога ќе се плати за нарачката. Pls имајте на ум дека превозот адреса е многу тешко да се промени кога цел да се испраќаат надвор. 3.Понекогаш парцела можеби малку доцнење поради строгите обичај, и локален настан,лошите временски услови,итн. Повратни информации 1. Ако примите како и нашите производи и услуги,позитивно feeback е многу ценет и благодарност за вашата љубезност поддршка. 2.Сите нашите понуди се одликува со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,тоа е нашата задоволство да ви помогне да ги реши сите проблеми на најдобар начин.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Основните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
LY215
Стил:
Класичен
Бренд Име:
SalaWendy
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
елф
Материјал:
Легура
боја:
антички сребрен
Големина:
33x55mm
Тежина:
5.4 g/pc
Материјал:
Легура
Обликот:
елф

Додатоци на производот