0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
2 x Антички Сребрен Триаголник Форма Pendant 10мм,10x14mm,14x19mm ,2mmTrays Празни Рамки/Cabochon Поставување DIY Накит

2 x Антички Сребрен Триаголник Форма Pendant 10мм,10x14mm,14x19mm ,2mmTrays Празни Рамки/Cabochon Поставување DIY Накит

DEN 181.00
DEN 226.56
Това е достапна

Количина на стоки


Количина : 2piece
Боја : Антички Сребрен
Материјал : Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
надворешниот Големина : Прибл.66x35mm
фах szie : 10мм,10x14mm,14x19mm,2mm
Објектот Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Основните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Шарм
Бренд Име:
SunMoon
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
триаголник
боја:
антички сребрен
Големина:
66x35mm
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Додатоци на производот