0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
LINSOIR 24pcs/многу Мешани Бои, Ткаенини Топката Pendant 15mm Круг Ткаенина Топката Шарм Злато Бојата во Текот на Месинг Капа DIY Накит Наоди

LINSOIR 24pcs/многу Мешани Бои, Ткаенини Топката Pendant 15mm Круг Ткаенина Топката Шарм Злато Бојата во Текот на Месинг Капа DIY Накит Наоди

DEN 199.00
DEN 254.88
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Linsoir Монистра
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
F5949
Шарм Тип:
Круг
Големина:
15mm
боја:
мулти бои
Материјал:
Алуминиумски+ткаенина
Количина:
24PCS/МНОГУ
Тип:
ткаенина топката pendant
Тип На Објект:
ткаенина топката шарм
useage:
крпа топката шарм
Шема:
крпа топката pendant
Функција:
Топката Earring Шарм
Стил:
шарм за DIY изработка на накит

Додатоци на производот