0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-7 %
24 Стилови 5pcs Титаниум Челик Круг Pendant полски Ласерско Сечење Слатка Ништо Шарм DIY рачно изработени Занаетчиски Накит Правење на Резерви

24 Стилови 5pcs Титаниум Челик Круг Pendant полски Ласерско Сечење Слатка Ништо Шарм DIY рачно изработени Занаетчиски Накит Правење на Резерви

DEN 261.00
DEN 280.80
Това е достапна

Количина на стоки


Точка Законик Т-24styles
1 Quantity=
5pcs во пакет
Материјали Титаниум Челик
Тежина(приближно)
под 3g/pc
Главно, Боја Сребрена позлатен(како фото)
L*W*Дебелина види слика
~_~
Никакви проблеми за цел превозот
Ве молиме слободно контактирајте ме,во рамките на 18hours одговор.
Ако ви се допаѓа подолу предмети,може да кликнете на сликите цел нив,повеќе стилови, како што е подолу.
Ако не ви се допаѓа горенаведените предмети,ние имаме повеќе стилови линк можете да изберете,како што следи.
Слатка Забелешка :
Единствена цел над НАС$120, Бесплатен превозот од EXPRESS( : .EMS/DHL/Другите. : )
Ве молиме да се комбинираат 1 фактура за плаќање, со цел повеќе од $6 од побрзо брод
Заштита Време
( 100% Осигура) Ако САМО 5days не сте добие, E-mail мене ,јас се прошири
~_~ Сад, Epacket/USPS, обично 8-19 дена на начин,со следење на број.
~_~ Меѓународна шпедиција, Кина Пост/Стандард Mail, обично со 25-35 дена,без следење на број.
~_~ Сите под $5 цел, брод од страна на Економијата на превозот, САМО може да се бара во Кина,без следење на број.
К1-K204 Сребро Позлатен Locket Мушка Кафез Можете Да Изберете

Основните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Бренд Име:
GLOWCAT
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Број На Модел На:
Титаниум Челик приврзоци
Материјал:
Метал
боја:
сребро позлатен
is_customized:
Yes
без:
синџир
Пол:
Девојка,Жени,Мажи,Унисекс
Повод:
За Статистика,Забава,Обично,Подарок
Употреба:
DIY Алка/Нараквица/Обетки/Ѓердан Изработка на Накит

Додатоци на производот