0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
WT-JP029 WKT трговија на Големо Нови Пристигнување Мода Труба Школка Ѓердан Накит Природната Форма Pendant

WT-JP029 WKT трговија на Големо Нови Пристигнување Мода Труба Школка Ѓердан Накит Природната Форма Pendant

DEN 1008.00
Това е достапна

Количина на стоки


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-JP029 WKT трговија на Големо Нови Пристигнување Мода Труба Школка Ѓердан Накит Природната Форма Pendant
Точка Законик :
WT-JP029
Материјал : Труба Школка,Месинг со Злато позлатен
Големина на :
Прибл.10*50mm
Количина :
5pcs/многу,ако цел еден многу и ќе добиете 5 парчиња.
Заврши :
Најдобри Electroplated Без Plumbum、никел и се спротивстави на tarnishable
Повеќе Дизајни :
синџирот без синџир само конектор,ако треба,ние може да ја обезбеди за вас.
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Основните својства

Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WKT
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
WT-JP029
Метали Тип:
Никој,Бакар
Шарм Тип:
Труба Форма
Материјал:
Труба Школка
Функција:
Труба Школка Конектор
Метали Тип:
месинг со злато позлатен
боја:
како Слика
квалитет:
ААА
Стандард:
За олово и никел слободни
Употреба повод:
Ангажирање,Подароци,Партија,Годишнина,Свадба
Занает:
Рачно изработени
Место на Потекло:
Кина

Додатоци на производот