0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
15pcs Антички сребрен мини 3D Сијамски срцето шарм легура приврзоци за модата, дами DIY хривнија обетки наоди A562

15pcs Антички сребрен мини 3D Сијамски срцето шарм легура приврзоци за модата, дами DIY хривнија обетки наоди A562

DEN 96.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
a562
Бренд Име:
WKOUD
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Срцата
боја:
Античките сребро.
Големина:
12X8mm
Количина:
15pcs/многу

Додатоци на производот